Заместник областният управител на Кърджали Бисер Николов и представители на администрацията поднесоха венец и се поклониха пред Паметника на освободителите в Градската градина. Те отдадоха почит на загиналите войни, участвали в освобождението на града и региона през 1912 година.
Заради пандемията тържества и речи не са предвидени в програмата за Деня на Кърджали.




