ТЪРЖЕСТВЕН ПРАЗНИК НА ГРАД ДЖЕБЕЛ

Областният управител Даниел Делчев взе участие в тържествата по повод празника на град Джебел на 19 май и поздрави всички граждани на общината:

УВАЖАЕМИ ЖИТЕЛИ НА ГРАД ДЖЕБЕЛ,

Приемете моите сърдечни поздравления по случай празника на града Ви.

Нека в този празничен за Вас ден бъде отдадено заслуженото на всички, които с трудолюбие и вяра в по-доброто и светло бъдеще съградиха и продължават да съграждат днешния облик на града. Облик, в който духът и ценностите са водещи и Вие като съвременници не преставате да давате част от себе си.

На всички жители на община Джебел желая здраве, успехи във всяко начинание и удовлетворение от постигнатите резултати.“