Ученици от ЕГ „Христо Ботев“, СУ „ Йордан Йовков“ и СУ „Владимир Димитров – Майстора“ посетиха Областна администрация и закичиха служителите с ръчно изработени мартеници с пожелание за здраве, късмет и берекет.
Република България

Ученици от ЕГ „Христо Ботев“, СУ „ Йордан Йовков“ и СУ „Владимир Димитров – Майстора“ посетиха Областна администрация и закичиха служителите с ръчно изработени мартеници с пожелание за здраве, късмет и берекет.

