Даниел Делчев и бивши областни управители на Кърджали отбелязаха 3 март

Областният управител на Кърджали Даниел Делчев и шестима негови предшественици заедно се поклониха и поднесоха цветя пред паметника на освободители на 3 март. Към тях се присъедини и Юлия Чортленева, заместник областен управител.

По инициатива на Делчев на националния празник се събраха Калин Примов /2001-2005/, Ангел Коджаманов /2005-2009/, Начо Ковачев /2017/, Бисер Николов /2013-2014/, Илия Илиев /2014-2016/ и Никола Чанев /2018-2021/.

Поканена е била и Иванка Таушанова /2009-2012/, но ангажименти са осуетили присъствието.

След тържествената част всички седнаха на празнично кафе, където обсъдиха актуалното положение в областта и страната и се отдадоха на спомени. Те си спомниха и за колегата си Пламен Иванов /1998-1999/, починал миналата година.

Областният управител Даниел Делчев планира да направи срещите с бившите колеги традиционни.