Приемете моите поздравления по повод 5-ти юли – Професионалния празник на служителите на Министерство на вътрешните работи.
Използвам този повод да изразя своята благодарност и почит за труда и усърдието към всички служители на МВР.
Благодаря Ви за безспорния професионализъм, всеотдайност и отношение, с които изпълнявате служебните си задължения.
Бъдете живи и здрави! Нека късметът и сполуката да са с Вас, за да реализирате успешно и най-смелите си житейски и професионални стремежи!

