Откриха традиционната есенна изложба в Керимовата къща

За пореден път кърджалийските художници ни зарадваха с традиционната си есенна изложба за празника на града 21 октомври. 33 творби на 15 автори доставиха истинска наслада за сетивата на ценителите. Керимовата къща и нейната стопанка Пенка Атанасова продължават да събират под един покрив хората на духа. Те са онази живителна сила, която ни крепи в дни на кризи и противоборства и държи очите ни отворени на стойностните неща, изтъкна в приветствието си на откриването на изложбата областният управител Никола Чанев.