Служители на областна администрация отдадоха почит на Апостола

Служители на областна администрация отдадоха почит на Апостола на свободата във връзка със 149-та  годишнина от обесването му.

Водени от заместник областния управител Юлия Чортленева, те поднесоха венци и цветя на  паметника на Васил Левски в центъра на Кърджали.

Поради противоепидемичните мерки официален ритуал в Кърджали не беше организиран.