Служители на областна администрация отдадоха почит на Апостола на свободата във връзка със 149-та годишнина от обесването му.
Водени от заместник областния управител Юлия Чортленева, те поднесоха венци и цветя на паметника на Васил Левски в центъра на Кърджали.
Поради противоепидемичните мерки официален ритуал в Кърджали не беше организиран.




