Областният управител Никола Чанев упражни правото си на вот на поредните парламентарни избори в секция №11 в СУ „Отец Паисий“. Гласувах за една подредена държава, стабилна и сигурна за децата и за родителите ни. Гласувах за силно политическо управление на страната с ясна евроатлантическа ценностна ориентация, за лидерство на кормилото но властта и международен авторитет на България“, заяви Чанев.





